Chcete si přivydělat?

Chcete si přivydělat?

14. září 2007 v 20:50 | Dominik
AGLOCO- Finanční příležitost pro každého

Před nějakým časem jsem na Internetu narazil na společnost AGLOCO. Tato společnost rozbíhá reklamní servis, v kterém si každý bude moci vydělat pár dolarů tím, co dnes provozujeme zadarmo - brouzdáním po Internetu. V tomto systému nebudete muset nikdy nic platit!
Co je AGLOCO
AGLOCO je pokračovatelem AllAdvantage, Internetové společnosti, která koncem 90. let přišla první s konceptem placeného surfování. Co více, AllAdvantage nabízel v minulosti, stejně jako AGLOCO dnes, systém dalšího odměňování pro členy, kteří přivedou do systému další zájemce. AllAdvantage program fungoval a spolehlivě vyplácel své členy (doposud 100 milionů USD na celkovém zisku), avšak byl pohlcen v událostech celosvětového krachu internetového podnikání kolem roku 2000.
Jak to funguje
Princip je vlastně celkem jednoduchý. Každý zájemce si po po registraci u AGLOCO bude muset stáhnout a nainstalovat prográmek AGLOCO Viewbar, který bude fungovat jako další panel nástrojů ve Vašem prohlížeči. Tato firma je teprve u svého zrodu a Viewbar je teprve ve fázi betatestu, avšak během ůnora by se měl spustit naplno.
Obrazek
Výdělky za reference
AGLOCO není první ani jediný program fungující na systému rozdělování výdělků se členy. V čem ovšem AGLOCO unikátní je, jsou možnosti výdělku za další získané členy.
Aktivujete-li svůj AGLOCO Viewbar, dostanete zaplaceno nejvýše za pět hodin surfování Internetu měsíčně (5 USD). Po nasurfování pěti hodin můžete v daném měsíci utilitku, až do příchodu měsíce následujícího, vypnout. Pokud jste ovšem získali pro AGLOCO další členy, dostanete navíc také zaplaceno za každou hodinu, kterou stráví na Internetu nejen oni, ale i členové získaní jimi.
Kolik se dá vydělat?
Podle členské kalkulačky k dispozici na stránkách AGLOCO, vydělané částky mohou dosáhnout slušné úrovně. Například i když získáte pro AGLOCO pouze pět členů přímo, tito pak zrekrutují každý dalších pět osob z nichž opět každá získá také pět referencí, vyděláte si 4886,25 za měsíc.
Tato částka není v dolarech, ale reprezentuje kombinovaný výdělek v akciích společnosti a cash penězích. Dolarová hodnota akcií zatím nebyla stanovena.
AGLOCO bude během jednoho roku větší a úspěšnější než společnost YouTube, která byla nedávno firmou Google koupena za 1,6 Miliard USD. Všichni uživatelé AGLOCO, ale nejvíce aktivní uživatelé, budou na tom profitovat. Každý z nás obdrží zdarma akcie firmy AGLOCO. Počet akcií bude úměrný online času a počtu partnerů, které jsi doporučil.
Kde je háček?
Správně asi v tuto chvíli očekáváte, kde jsou skryté potenciální komplikace. Podle mého názoru člověk trávící na Internetu x hodin denně zadarmo, nemá vůbec co ztratit. Je ovšem dobře míti na paměti, že AGLOCO Viewbar je zatím pouze k dispozici v beta (testovací) verzi tzn. žádné výdělky z tohoto nikomu zatím neplynou. Dále zatím stále existují otazníky kolem hodnoty vydělaných akcií.
Osobně však vidím v tomto systému jasnou převahu pozitiv nad negativy, a proto jsem se do AGLOCO již sám také přihlásil. V nejhorším případě si alespoň vyzkouším v praxi jak takovýto, někdo může říci pochybný, systém pracuje a budu Vás moci o dalším vývoji poinformovat.
Máte-li i Vy zájem, zaregistrováním na tomto linku registrace zdebudete vedeni jako mnou získaný člen. Po registraci pouze změňte mé referenční čísloBBHG6372 za Vaše a můžete začít budovat svou vlastní členskou základnu.
 
 

Reklama